Wypłacarka – nowość na rynku pożyczek pozabankowych

Można by powiedzieć, że rynek pożyczek pozabankowych rozkwita nam co raz bardziej. Zdaję sobie dobrze sprawę, że większość z Was ma negatywne zdanie na temat zarówno firm jak i samych pożyczek z tego sektora. Moje odczucia są nieco inne, ponieważ uważam że zawsze jest to jakaś alternatywa dla kredytów i pożyczek bankowych, które nie dla wszystkich są osiągalne.

Sam akurat należę do osób, którym banki swego czasu odmówiły udzielenia kredytu a że było to kilka dobrych lat temu, nie miałem tylu alternatywnych opcji do wyboru jak to ma miejsce obecnie. Dziś są dostępne takie narzędzia jak choćby Wypłacarka o której mam okazję dzisiaj napisać kilka słów a dzięki której w prosty sposób mamy szansę na dodatkową gotówkę i to również w sytuacji jeśli bank odrzucił nasz wniosek o kredyt.

Dla kogo Wypłacarka – chyba od tego wypadałoby zacząć, ponieważ jeśli szukacie dla siebie najbardziej odpowiedniej oferty kredytu bankowego, to możecie już odpuścić sobie czytanie tego artykułu. Wypłacarka skierowana jest do tych osób które szukają pożyczki pozabankowej czy to w postaci pożyczki długoterminowej z miesięczną ratą czy też małej chwilówki z szybką spłatą. Najbardziej na tym narzędziu skorzystają te osoby które mają problem z pozyskaniem dodatkowej gotówki a więc dla przykładu – mają nie najlepszą historię kredytową (np. jakieś zadłużenia w BIK), posiadają niezbyt duże miesięczne dochody (np. pracują na pół etatu lub otrzymują niską rentę), bądź też ich wiek nie pozwala na uzyskanie kredytu w banku (osoby bez historii kredytowej w wieku 18 czy 19 lat).

Wypłacarka pożyczek i chwilówek przez internet

W każdej z powyższych sytuacji Wypłacarka może dla nas dopasować odpowiednią ofertę pożyczki, uzależniając ją od naszego profilu. Marka współpracuje z wieloma różnego rodzaju sprawdzonymi firmami z sektora pozabankowego, stąd większe prawdopodobieństwo że uda nam się za ich pośrednictwem uzyskać pożyczkę, w takiej kwocie i z takim okresem spłaty, jakiej potrzebujemy i która spełni nasze oczekiwania.

Jak działa Wypłacarka i kiedy otrzymam pożyczkę? Wszystko zaczyna się od złożenia wniosku o pożyczkę, po czym firma zapoznaje się z naszym profilem pożyczkobiorcy i dopasowuje do niego odpowiednią ofertę. Dosłownie już chwilę później oferta ta, może zostać nam przedstawiona drogą elektroniczną lub telefoniczną. W tym momencie mamy czas na podjęcie decyzji, czy decydujemy się na skorzystanie z oferty, czy spełnia ona nasze potrzeby, czy też oczekiwaliśmy innej propozycji i chcielibyśmy poprosić o bardziej dopasowaną ofertę.

Jeśli natomiast chodzi o czas oczekiwania na pożyczkę to zależy to w głównej mierze od firmy, z oferty której będziemy korzystać. Jeśli trafimy akurat na ofertę pożyczki internetowej, to w większości przypadków taka pożyczka pojawia się na koncie osoby która złożyła wniosek o pożyczkę, jeszcze tego samego dnia a często jest to nie dłużej jak godzina od chwili kiedy wysłaliśmy wniosek z systemu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *