Porównanie Pożyczek Pozabankowych w jednym miejscu

Nie dostałeś kredytu w banku z powodu niskiej zdolności kredytowej lub negatywnej historii w BIK? Może szukasz taniej pożyczki z szybką spłatą którą chciałbyś spłacić za jednym razem? W obu tych sytuacjach może nam pomóc pożyczka pozabankowa, pod warunkiem jednak że sięgniemy po nią ze sprawdzonego źródła. Pod tym kątem najlepiej sprawdzają się gotowe narzędzia, umożliwiające porównanie pożyczek pozabankowych w jednym miejscu.

Pożyczki Pozabankowe nie są sobie równe, o czym wiele osób miało okazję się przekonać nawet na własnej skórze. Choć obecnie rynek tego typu pożyczek nieco bardziej się ucywilizował. Przede wszystkim poznikała większość firm nie uczciwych, których głównym zadaniem było oszukanie potencjalnego klienta. Takie firmy zazwyczaj miały bardzo podobny sposób działania. W pierwszej kolejności wymagały by to ich klient wpłacił im stosowną kwotę w ramach opłaty przygotowawczej (niekiedy były to kwoty rzędu nawet kilkuset złotych). Pomimo takiej wpłaty firmy udzielały odmownej decyzji udzielenia pożyczki i nawet nie zwracały wpłaconej wcześniej kwoty.

Choć dzisiaj większość takich firm już nie istnieje lub nie działa oficjalnie, to wcale nie oznacza to że zniknęły z rynku na dobre. Na liście ostrzeżeń publicznych KNF nadal znajdują się firmy które uchodzą za nie uczciwe. Jak dobrze się przyjrzymy, znajdziemy tam blisko setkę firm i instytucji mocno podejrzanych, w przypadku których złożono zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Jeśli więc rozglądacie się za pożyczką pozabankową, warto zaznajomić się z tą listą, bądź też skorzystać ze sprawdzonych porównywarek tego typu pożyczek. Są one powszechnie dostępne w internecie i obejmują w swoim zestawieniu wyłącznie firmy sprawdzone, które wywiązują się z nawiązywanych umów. Często to właśnie ich klienci nie zawsze dopełniają warunków umowy, przez co pojawiają w internecie różnego rodzaju negatywne komentarze na temat konkretnych firm.

pożyczki pozabankowe
pożyczki pozabankowe

Porównywarka PPozabankowe.pl pożyczki pozabankowe to jedno z takich narzędzi, którego bez obaw możemy użyć przy poszukiwaniu odpowiedniej oferty pożyczki. Aktualnie wśród firm udzielających długoterminowych pożyczek pozabankowych, które znalazły się w ich zestawieniu znajduje się ponad 20 sprawdzonych firm. Aby móc sprecyzować jakiej oferty szukamy, możemy wprowadzić interesującą nas kwotę pożyczki oraz przewidywany okres spłaty. Kwoty dostępnych pożyczek rozpoczynają się już od 50 zł a mogą sięgać nawet do 25 000 zł. Po sprecyzowaniu interesującej nas pożyczki, powinny nam się pokazać firmy które mogą nam umożliwić uzyskanie potrzebnej pożyczki. Poza samą nazwą firmy, będziemy mogli się również zapoznać się z dodatkowymi informacjami na temat konkretnej firmy. Mowa tu o wymaganym dochodzie czy informacji na temat warunków jakie firma stawia pożyczkobiorcy jak wiek czy wymagany dochód. Bardzo często znajdziemy tam również informacje, czy dana firma przeprowadza weryfikację w bazach BIK.

Szczególnie ten ostatni punkt może zainteresować osoby, które dostały odmowną decyzję o przyznaniu kredytu lub pożyczki drogą bankową, właśnie z powodu negatywnej historii kredytowej w BIK. Wśród firm które znalazły się w zestawieniu PPozabankowe.pl, znalazły się również takie firmy które do uzyskania pożyczki nie wymagają posiadania pozytywnej historii kredytowej.

Ostatnią funkcjonalnością serwisów umożliwiających porównanie pożyczek pozabankowych, jest możliwość złożenia wniosku o pożyczkę bezpośrednio ze strony. Wystarczy w tym celu kliknąć w firmę, która najbardziej spełnia nasze oczekiwania co do pożyczki by strona przeniosła nas do strony internetowej firmy pożyczkowej. Co więcej, bezpośrednio w takie miejsce na którym znajduje się wniosek o zwarcie umowy pożyczki. Tego typu porównywarka z pewnością zainteresuje również osoby szukające pożyczek z krótkim okresem spłaty w postaci popularnych chwilówek online. Również tych chwilówek, które dostępne są na promocyjnych warunkach za 0 zł – http://www.ppozabankowe.pl/chwilowki-online-za-0-zl/

4 thoughts on “Porównanie Pożyczek Pozabankowych w jednym miejscu

  1. To jest podstawowa zasada której należy przestrzegać, jeżeli chce się wziąć pożyczkę całkowicie za darmo a mianowicie – spłata pożyczki we wcześniej ustalonym terminie. Jeśli tego nie będziemy przestrzegać to mogą nam grozić finansowe konsekwencje. To samo w przypadku pożyczek ratalnych, ponieważ koszty za opóźnienie są znacznie wyższe niż w przypadku rat kredytów bankowych. Nie każdy zdaje sobie z tego sprawę a niestety tak jest.

  2. Aby porównać sobie dokładnie koszt poszczególnych pożyczek, najlepiej udać się na strony takich firm i tam sprawdzić. Wtedy będziemy mieli pewność że wysokość raty jest taka a nie inna. To samo jest w przypadku kredytów bankowych. Takie porównania dają tylko bardzo powierzchowną informacje o kosztach, a najbardziej dokładne uzyskamy tylko u źródła.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *