Remont Pożyczka - pożyczka na remont

Remont Pożyczka

Próbowałeś uzyskać kredyt na remont mieszkania lub domu, ale niestety bank odrzucił Twój wniosek o kredyt? Masz inne możliwości pozyskania dodatkowej gotówki. Możesz to zrobić na własną rękę szukając pośród firm udzielających pożyczek pozabankowych, a może to zrobić za pośrednictwem jednej strony, który za Ciebie znajdzie najlepszą i najbardziej dopasowaną ofertę pożyczki – Remont Pożyczka.

Jak wiadomo remont mieszkania czasami trzeba przeprowadzić, choćby ten najmniejszy w postaci przemalowania ścian. Prace związane z remontowaniem domu pociągają za sobą już znacznie większe koszty. Jeżeli nie możemy gotówki na ten cel pozyskać za pośrednictwem banku, możemy spróbować swoich sił w firmach pożyczkowych. Oczywiście koszt będzie tu nieco większy jak w przypadku kredytu bankowego, no ale jeśli nie mamy innego wyjścia, to zawsze będzie to jakieś rozwiązanie. Jeżeli nie potrzebujemy dużej kwoty a zadowolimy się kwotą kilku tysięcy złotych, to są firmy pożyczkowe w których koszt takiej pożyczki nie odstaje aż tak mocno od kredytów bankowych.

Remont Pożyczka

Remont Pożyczka to marka która może nam pomóc w wyborze odpowiedniej oferty pożyczki na remont mieszkania lub domu. Z jej pomocą będziemy mogli znaleźć najbardziej dopasowaną ofertę pożyczki, ponieważ firma przeanalizuje dla nas oferty kilku rożnych firm pożyczkowych. Firma może nam pomóc w uzyskaniu pożyczki w wysokości nawet do 25 000 zł z okresem spłaty do 12 miesięcy. Wszystkie formalności związane z pożyczaniem pieniędzy, mogą zostać załatwione drogą internetową. W większości przypadków nie jest konieczne przedstawianie dodatkowych dokumentów, zaświadczających o posiadaniu zatrudnienia czy wysokości dochodów.

Warunki uzyskania pożyczki za pośrednictwem Remont Pożyczka. Podstawowy warunek mówi o tym, że osoba starająca się o uzyskanie pożyczki powinna mieć ukończone 18 lat, posiadać dochód oraz aktywny rachunek bankowy. Przyda nam się również telefon komórkowy, który jest niezbędny przy udzielaniu pożyczek internetowych.

6 thoughts on “Remont Pożyczka

 1. Bardzo często zdarza się, że fundusz, który odłożyliśmy na remont szybko się wykruszył i w połowie roboty okazuje się, że trzeba wziąć pożyczkę. Miałem taką sytuację w tamtym roku, kiedy robiłem remont kuchni i łazienki.

  1. Każdego chyba taka sytuacja choć raz w życiu spotka, kiedy to zabraknie finalnie na remont. Z remontami jest tak, że nigdy do końca nie da się zaplanować wydatków, po drodze wychodzi wiele nieprzewidzianych rzeczy które trzeba kupić/opłacić i robią się problemy.

 2. Witam! Jako przedstawiciel wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Obecnie prowadzimy działalność w kilku krajach. Działamy w oparciu o zasady:
  – Przejrzystości – informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty,
  – Elastyczności i kontroli,
  – Selektywności – dokładnie oceniamy możliwości naszych klientów do skorzystania z naszej oferty.
  Wonga.com zajęła pierwsze miejsce w rankingach w kategorii najniższa rata. Rankingi zostały przygotowane przez TotalMoney i Comperia.

  Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=kreatywne-finanse.

  W razie pytań jestem do dyspozycji
  Tomasz | Ekspert wonga.com

  * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

 3. Nie wiem dlaczego, ale mocno nie trafie pożyczek 🙂 wole z kimś znajomym porozmawiać i dla tej osoby oddać ten procent, przynajmniej wiem ze nie daje obcej osobie 🙂

  Ale wiem ze ludzi czasami przykuwa do ściany sytuacja a to tylko pogarsza można powiedzieć – polepszy na miesiąc a potem wiekszy dół;/

 4. Korzystałem z wongi i polecam. Otrzymałem niską ratę, niższą nawet niż w PKO BP. Jeśli spłacamy wszystko na czas to naprawdę warto spojrzeć na ofertę,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *