Lokata Happy 4% – dobra propozycja od Idea Banku

Przeglądałem ostatnio na jakimś blogu ranking różnego rodzaju lokat terminowych i po tej lekturze naszło mnie na małe wspominki. Dzisiaj szczytem marzeń jest uzyskanie 3 procent na lokacie, a pamiętam doskonale jak przed 5-ciu laty z niektórych ofert dało się wycisnąć z lokaty terminowej nawet 6% w skali roku. Dziś to niestety wynik będący kompletnie poza jakimkolwiek zasięgiem, ale pojawiła się w ostatnim dniach ciekawa oferta Idea Banku, na którą dzisiaj pragnę zwrócić uwagę ponieważ bank kusi nas oprocentowaniem w wysokości aż 4%.

Jak się jednak pewnie domyślacie nie jest to lokata którą założymy na dłuższy okres, nie wpłacimy tam również zbyt dużych środków więc jeśli ktoś ma okrągłą bańkę do zainwestowania, to niestety nie będzie to oferta dla niego…

Nowa oferta lokaty Happy w Idea Banku

Lokata Happy która jest w ofercie Idea Banku daje możliwość uzyskania nawet 4% w skali roku, ale tylko dla środków od 500 do maksymalnie 10 000 zł. Co więcej możemy ją założyć na okres nie dłuższy jak 3 miesiące a więc nasze środki tylko przez ten okres będą mogły rosnąć. Co więcej, z oferty nie skorzystają osoby które są już klientami Idea Banku a więc te osoby, które korzystały z ich usług już wcześniej, zakładają rachunek osobisty czy inną lokatę.

Jeśli jednak nie mieliście okazji próbować jeszcze produktów Idea banku a chcielibyście wpłacić swoje oszczędności na lokatę Happy to jak najbardziej możecie to zrobić. Otwarcie lokaty nie wiąże się z koniecznością otwierania dodatkowego konta osobistego, możemy więc założyć samą lokatę bez żadnych dodatkowych produktów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *