Pożyczki pozabankowe z ratami miesięcznymi

Co robić gdy złożyliśmy wniosek o kredyt w kilku bankach a w żadnym nie dostaliśmy kredytu? Dzisiaj mamy wiele alternatywnych opcji z których możemy skorzystać a w przypadku nie dużych kwot, pożyczki pozabankowe wcale nie muszę być drogie w spłacie. To już nie te czasy, kiedy sięgając po tego typu pożyczkę musieliśmy spłacić drugie tyle co pożyczyliśmy.

O tanich pożyczkach pozabankowych do 1000 zł miałem okazję pisać kilka dni temu na łamach bloga, dzisiaj przedstawię Wam propozycję pożyczek pozabankowych z ratami miesięcznymi w wysokości nawet do 15 000 zł. Sprawdzę w których firmach, pozyskanie pożyczki nie będzie dla nas zbyt dużym obciążeniem w spłacie oraz na ile miesięcznych rat możemy rozłożyć okres spłaty zaciągniętej pożyczki.

Najtańsza pożyczka pozabankowa z ratą miesięczną do 3000 zł

Mój wybór: WONGA
Okres spłaty: do 12 rat miesięcznych

Jeżeli ja miałbym sięgać po pożyczkę nie większą jak 3000 zł (niestety większych kwot nie pozyskamy za pośrednictwem Wongi) to zdecydowanie skorzystałbym z propozycji firmy Wonga. Firma może nam zaoferować najkorzystniejsze koszty pożyczki udzielanej pozabankowo i pod tym kątem nie ma praktycznie konkurentów. Trzeba również dodać że dużym atutem pożyczek Wongi jest ich mobilność ponieważ wszystkie potrzebne formalności z nią związane załatwimy bez większych problemów przez internet. Jest to niewątpliwie duże udogodnienie, ponieważ potrzebna gotówka może trafić na nasze konto nawet w przeciągu od kilkunastu minut do kilku godzin od chwili złożenia wniosku. Możliwość uzyskania pożyczki za pośrednictwem Wongi będą miały osoby które mają już ukończone 18 lat, posiadają dowód osobisty oraz nie mają zadłużeń (zarówno tych bankowych jak i pod kątem spłaty rachunków czy faktur).

Najtańsza pożyczka pozabankowa z ratą miesięczną do 5000 zł

Mój wybór: PROVIDENT
Okres spłaty: do 24 rat miesięcznych

Pisałem na wstępie że z pomocą przedstawionych dzisiaj firm pożyczkowych, mamy możliwość pozyskania dodatkowych pieniędzy w wysokości nawet do 15 000 zł. Taką możliwość daje nam właśnie Provident, sięgając jednak po tak dużą gotówkę, musimy zdawać sobie jednak sprawę z tego, że koszty w przypadku tak wysokiej kwoty, nie będą niestety niskie. Korzystanie z pożyczek pozabankowych jest w miarę opłacalne, ale pod warunkiem że nie sięgamy po zbyt wysokie kwoty. Jednak w przypadku pożyczki do 5000 zł, koszt pożyczki w Providencie nie musi być wcale wysoki, jednak pod warunkiem że skorzystamy z propozycji pożyczki samoobsługowej. Ta opcja jest nie dość że tańsza od pożyczki domowej, to jeszcze możemy ją uzyskać całkowicie przez internet i bez konieczności odbywania spotkania z pracownikami firmy. Oferta dostępna jest dla osób od 18 lat, które posiadają ukończone 18 lat i nie posiadają większych zadłużeń na swoim koncie.

Najtańsza pożyczka pozabankowa z ratą miesięczną do 7000 zł

Mój wybór: HAPI POŻYCZKI
Okres spłaty: do 24 rat miesięcznych

Hapi Pożyczki ma dosyć zbliżone koszty pożyczki do Providenta a warunki uzyskania pożyczki również są zbliżone. Różni się w głównej mierze tym, że firma umożliwia uzyskanie pożyczki całkowicie przez internet, a więc tutaj nawet nie spotkamy dodatkowej opcji pożyczki udzielanej w placówce. Żeby skorzystać z oferty będziemy zatem musieli posiadać aktywny rachunek bankowy, telefon komórkowy oraz brak widocznych zadłużeń w bazach dłużników i BIK. Uzyskanie pożyczki za pomocą Hapi jest możliwość pod warunkiem ukończonych 18 lat.

Najtańsza pożyczka pozabankowa z ratą miesięczną do 10 000 zł

Mój wybór: MONEDO
Okres spłaty: do 24 rat miesięcznych

I na koniec najwyższa możliwa opcja pożyczki o której dzisiaj napiszę a mianowicie pożyczka do 10 000 zł. Właśnie taką propozycję pożyczki ma dla nas firma Monedo i podobnie jak u poprzedników, aby móc skorzystać z oferty firmy należy mieć ukończone 18 lat i czyste konto w rejestrze dłużników. Przy skorzystaniu a najwyższej dostępnej kwoty pożyczki czyli 10 tyś zł, koszt pożyczki wyniósł ponad 6000 zł w więc daleko od kosztów, które jeszcze kiedyś trzeba było ponieść jeśli chcieliśmy sięgnąć po taką pożyczkę, omijając drogę bankową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *