Pożyczka 1000 zł – tania opcja pozabankowa

Kredyt w wysokości 1000 zł możemy oczywiście bez problemu pożyczyć w banku. Co jednak jeśli bank nie chce nam dać nawet tak małego kredytu, ponieważ wcześniej przydarzyły nam się jakieś nie duże opóźnienia w spłacie, bądź też szukamy pożyczki którą chcielibyśmy spłacić szybko np. w 3 miesięcznych ratach a bank nie chce dać nam pożyczki z tak krótkim okresem spłaty?

Pożyczkę w wysokości 1000 zł bez większych przeszkód uzyskamy również w firmach pozabankowych, tyle że koszt takiej pożyczki delikatnie może się różnić od kredytu bankowego. Będzie on oczywiście nieco droższy w spłacie, choć przy tak niskiej kwocie i szybkiej spłacie, raczej nie wiele większy. Postanowiłem się przyjrzeć dokładnie, w jakich firmach mamy możliwość uzyskania nie drogiej w spłacie pożyczki 1000 zł ze spłatą w 3 miesięcznych ratach.

1. WONGA
Najniższa rata pożyczki: 413,78 zł

Jak przewidywałem, najniższą możliwą ratę miesięczną pożyczki uzyskałem w firmie Wonga. Nie było to dla mnie zbyt dużym zdziwieniem ponieważ obserwuję ofertę firmy już od dosyć dawna i wiem że mają oni najkorzystniejszą ofertę pożyczki ratalnej, jaka jest obecnie na rynku. Pozostałe przedstawione poniżej firmy, mają bardzo podobną wysokość raty miesięcznej pożyczki, jednak oferta Wongi odstaje od nich dosyć mocno. Jeśli więc szukacie pożyczki w wysokości 1000 zł czy nawet większej (jednak nie większej jak 3000 zł) to oferta Wongi będzie wydawała się zdecydowanie najbardziej wartą polecenia. Wniosek o pożyczkę mogą składać osoby już od 18 roku życia, które posiadają dowód osobisty a jednocześnie nie posiadają zadłużeń w bazach BIK’u jak również w rejestrach dłużników.

2. PROVIDENT

Drugą najkorzystniejszą ofertę pożyczki ratalnej w wysokości tysiąca złotych miałem okazję znaleźć w firmie dobrze Wam znanej, a mianowicie w Providencie. Zanim ktoś jednak podniesie głos że u nich jest drogo, niech najpierw sprawdzi propozycję pożyczki samoobsługowej, która jest znacznie tańsza w spłacie aniżeli pożyczka domowa. Wiem że zaraz powiecie mi, że tą pożyczkę wcale nie jest tak łatwo uzyskać ponieważ w tym akurat jest trochę prawdy. Pożyczka samoobsługowa jest pożyczką w pełni internetową, dlatego do jej uzyskania konieczne jest uzyskanie pozytywnej oceny zdolności kredytowej, a w ramach takiej zdolności sprawdzana jest również historia kredytowa w bazach BIK. Podobnie jak w Wondze oferta otwarta jest dla osób od 18 roku życia.

pożyczka 1000 zł w Hapi

3. HAPI POŻYCZKI

Koszt pożyczki w Hapi jest zbliżony to oferty pożyczki samoobsługowej w Providencie i pewnie nikogo to nie zdziwi bo obie marki są obecnie w rękach jednej firmy. Hapi to w pełni pożyczka internetowa, a więc do jej uzyskania nie będzie konieczna ani wizyta w jakiejkolwiek placówce ani też odwiedziny konsultantów. Uzyskania pożyczki w Hapi możliwe jest pod warunkiem że mamy już ukończone 18 lat i nie posiadamy znaczących zadłużeń, które będą widoczne w bazach BIK i bazach dłużników.

4. MONEDO

W poniższym zestawieniu, Monedo jest ostatnią firmą z dzisiejszego zestawienia w której szanse na pożyczkę mają osoby w wieku 18 lat. Jeszcze do nie dawna nie było możliwości obliczenia dokładnych kosztów pożyczki przez stronę Monedo, dzisiaj jest to już jednak możliwe. Za pośrednictwem oferty Monedo mamy możliwość pożyczenia zarówno mniejszych kwot jak w tym przypadku w wysokości 1000 zł, jak też znacznie większych do nawet 10 000 zł. Jest to jedna z nielicznych propozycji, w ramach której istnieje możliwość uzyskania pożyczki bez konieczności wykonywania przelewu weryfikacyjnego.

5. ZAPLO

Ostatnie miejsce w zestawieniu, choć trzeba sobie jasno powiedzieć że pod względem wysokości raty pożyczki praktycznie nie wiele różniąca się od ostatnich dwóch przedstawionych firm. Oferta Zaplo różni się głównie tym że szanse na uzyskanie pożyczki będą tu miały osoby które ukończyły przynajmniej 21 lat i nie posiadają zaległych opóźnień w spłacie kredytów, rachunków czy faktur a ich dane nie znalazły się w bazach BIK czy dłużników.

2 thoughts on “Pożyczka 1000 zł – tania opcja pozabankowa

  1. Wygląda to także że na pierwszej pozycji Wonga a dalej już długo, długo nic. Ciężko coś znaleźć taniego je li mowa o pożyczkach pozabankowych, choć ani tak jest już jakby łatwiej z tym niż przed kilkoma laty gdy pożyczki pozabankowe były bardzo drogie w spłacie.

  2. Moim zdaniem najlepiej sprawdzi się chwilówka, przy tak nie wielkiej kwocie pożyczki. Najlepsza opcja, tym bardziej że można ją uzyskać za darmo na okres 30 dni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *