Pożyczka przez mobilną aplikację

Co raz więcej osób do korzystania z internetu używa swoich komórek, smartfonów czy tabletów. Jadąc autobusem czy stojąc w kolejce do sklepu wchodzimy na portale społecznościowe, rezerwujemy miejsce w kinie czy szukamy interesującej nas rzeczy w wyszukiwarce, oglądając ulubiony wieczorny serial. Okazuje się że również w przypadku pożyczek, co raz więcej osób składa o nie wniosek używając urządzeń mobilnych. Jedną z odpowiedzi na takie zapotrzebowanie jest Mobilna Pożyczka.

Zanim bliżej opiszę tę aplikację, musicie wiedzieć że aplikacja ta skierowana jest głównie do tych osób które szukają pożyczki pozabankowej, a więc nie jest to taka pożyczka którą pożyczamy w banku, a taka w której udzielaniu specjalizują się firmy z sektora pozabankowego w więc pożyczki ratalne czy chwilówki. Poleciłbym ją więc tym osobom, które albo nie mogą uzyskać kredytu bankowego i szukają innej alternatywnej metody pożyczenia gotówki na raty, albo też szukają pożyczki z szybkim 30 lub 60-dniowym okresem spłaty. Mogą z niej skorzystać również osoby zainteresowane popularną promocją chwilówek za 0 zł, w ramach której pierwszą taką pożyczkę możemy uzyskać całkowicie bez opłat.

Aplikacja Mobilna Pożyczka – samą aplikację możemy pobrać za pomocą popularnych serwisów takich jak App Store czy Google Play. Jest ona całkowicie darmowa, więc nie musimy się obawiać że pobierając ją, zostaniemy obarczeni jakimiś dodatkowymi kosztami. Po ściągnięciu aplikacji bez problemu uruchomimy ją na własnym smartfonie czy tablecie. Po automatycznej instalacji, będziemy mogli przejść do bardzo prostego procesu złożenia wniosku za pomocą aplikacji. W tym kroku podamy nasze dane oraz informacje na temat tego, jakiej kwoty pożyczki potrzebujemy i z jakim okresem spłaty.

Pożyczka przez mobilną aplikację

Mobilna Pożyczka działa tak, że po wysłaniu wniosku, system wybierze dla nas najbardziej dopasowaną ofertę pożyczki, uwzględniając kilka rzeczy które podaliśmy w składanym wniosku. Mowa tu głównie o kwocie pożyczki której potrzebujemy, okresie jej spłaty oraz wieku pożyczkobiorcy oraz jego historii kredytowej. Gdy wszystkie formalności zostaną dopełnione, pełna kwota pożyczki zostanie przelana bezpośrednio na nasz rachunek bankowy a powinno to trwać nie dłużej jak kilkanaście minut.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *