Kredyt Zero procent w Getin

Na pewno nie raz mogliście spotkać się z ratami zero procent, które często są dostępne w supermarketach przy zakupie sprzętu rtv czy agd. Przeważnie takie raty zero procent mają dodatkowy haczyk w postaci wykupienia dodatkowego ubezpieczenia czy prowizji i tak na prawdę z rat zero procent robią się raty kilkanaście procent. Dzisiaj przedstawię Wam opcję bez haczyków czyli kredyt zero procent dostępny w Getin Banku, ale tylko dla wybranych klientów.

Na samym początku może wyjaśnię dlaczego dla wybranych klientów i kto może skorzystać z promocyjnej oferty darmowego kredytu. Otóż oferta skierowana jest wyłącznie dla nowych klientów Getin, a więc takich którzy ani nie brali kredytu, ani nie mają założonego tam konta ani nie korzystali z żadnego innego produktu finansowego oferowanego przez bank. Ja już z takiej oferty skorzystać bym nie mógł bo jak mnie pamięć nie myli korzystałem z ofert rat kredytowych jakiś czas temu. Ale jeśli wcześniej nic nie łączyło Was z tym bankiem, to jak najbardziej z oferty możecie skorzystać.

kredyt zero procent getin

Kredyt do 2000 zł – niestety kwota kredytu jaką oferuje Getin w ramach tego darmowego kredytu nie jest zbyt pokaźna ponieważ w ramach tej konkretnej oferty bank pożyczy Wam nie więcej jak 2000 zł. A jeśli ktoś chciałby pożyczyć jeszcze mnie to również ma taką możliwość ponieważ bank oferuje kredyty od 500 zł. Okres spłaty kredytu z zerowym oprocentowaniem to 12 miesięcy. Jak można się domyśleć oprocentowania kredytu oraz prowizja wynoszą 0%, nie ma również kosztów ubezpieczenia.

Ogólnie to ciekawa oferta, szczególnie dla tych osób które aktualnie potrzebują nie dużego kredytu, a nie korzystali z oferty Getin nigdy wcześniej. Chociaż nawet jeśli nie potrzebujemy takiego kredytu to zawsze te 2000 zł można gdzieś zainwestować, pod warunkiem że mamy jakiś dobry pomysł bo w dzisiejszych czasach przelewając te pieniądze na lokatę terminową, nie zarobimy niestety zbyt wiele.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *