Pożyczki na 3 miesiące

Dużo osób zainteresowanych pozyskaniem dodatkowej gotówki, chce w szybki sposób spłacić swoje zobowiązanie. Dlatego też w takim przypadku nie chce łączyć się umową kredytową na 12 długich miesięcy a pożyczone pieniądze spłacić w znacznie krótszym czasie np. w 3 miesięcznych ratach. Dzisiaj sprawdzam dla Was, w których firmach istnieje taka możliwość szybkiej spłaty.

Zanim jednak zapoznacie się z poniższym zestawieniem, jeżeli macie taką możliwość, spróbujcie taki kredyt z szybką spłatą poszukać wśród banków. Wiem z doświadczenia, że bardzo mało banków je oferuje ale w ramach niektórych ofert jest on dostępny. W moim dzisiejszym zestawieniu pożyczek 3 miesięcznych wyłącznie firmy udzielające pożyczek pozabankowych.

HAPI POŻYCZKI

Oferta firmy które oferuje zarówno możliwoć szybkiego dostarczenia nam potrzebnej gotówki, jak również jej szybkiej spłaty. Najkrótszym dostępnym okresem spłaty pożyczki jest właśnie okres 3 miesięcy, kwoty pożyczek mogą sięgać od 800 zł do nawet 10 000 zł. Pożyczki Hapi są dostępne dla osób od 18 roku życia, posiadających dowód osobisty oraz brak zadłużeń zarówno w bazach BIK jak również w bazach dłużników.

PROVIDENT

Chyba najstarsza oferta pożyczkowa dostępna na rynku, która w ostatnich latach przeszła prawdziwą rewolucję i poza stadardową opcją domową w ramach której pożyczkę spłacało się w ratach tygodniowych, teraz istnieje możliwość spłaty również w ratach miesięcznych. Tutaj również ten minimalny okres spłaty wynosi 3 miesięczne raty. Nowością w ofercie Providenta jest również produkt o nazwie pożyczka samoobsługowa, w ramach której pożyczkę możemy uzyskać całkowicie drogą internetową.

ZAPLO

Jedna z szybszych pożyczek dostępnych na rynku pożyczkowym, oferująca całkiem spore kwoty pożyczek, których wysokość może sięgać nawet do 10 000 zł. Osoby które chciałyby uzyskać pożyczkę za pośrednictwem Zaplo, muszą spełniać określone kryteria a więc wiek nie niższy jak 21 lat i nie wyższy jak 70 lat oraz brak zaległości w spłacie innych zobowiązań finansowych. Najkrótszy dostępny okres spłaty pożyczki to podobnie jak u poprzedników okres 3 miesięcy.

Wonga 3 raty miesięczne

WONGA (pożyczka ratalna)

Dla osób zainteresowanych szybką spłatą pożyczki, ciekawą propozycję ma firma Wonga. Umożliwia ona uzyskanie pożyczki zarówno z okresem spłaty w 3 miesięcznych ratach., jak również nieco krótszym. Ten krótszy to możliwość spłaty pożyczki w ciągu 60 dni, korzystając z takiej opcji jako nowy klient mamy możliwość uzyskania pożyczki na promocyjnych kosztach wynoszących jedyne 10 zł. Pożyczka Wongi dostępna jest dla osób już od 18 lat.

PANI POŻYCZKA

W przypadku tej oferty również ma to dyspozycji szereg różnych opcji spłaty ponieważ zarówno 3 miesięczne raty, jak również spłata w ciągu jednego lub dwóch miesięcy. Oferta Pani Pożyczka tym wyróżnia się od pozostałych wymienionych tutaj firm, że jest to oferta pośrednika a więc firmy która dopasuje dla nas konkretną ofertę pożyczki w zależności od tego, jakiej kwoty pożyczki potrzebujemy i z jakim okresem spłaty.

FENIKO (opcja 4 miesięczna)

Feniko również wyróżnia się na tle pozostałych ofert, jednak głównie tym że spłata pożyczki odbywa się nie w 3 miesięcznych ratach a w czterech. To jedyny dostępny okres spłaty, więc bez znaczenia jaką kwotę wybierzemy, czy najniższą pożyczkę w wysokości 300 zł czy najwyższą 1000 zł to okres spłaty ani tak będzie wynosił 4 miesiące. Oferta pożyczek Feniko dostępna jest dla osób od 18 lat, posiadających dowód osobisty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *