Firmy udzielające pożyczek pozabankowych 2017

Nowy rok rozpoczęty więc dzisiaj artykuł związany z nowym rokiem i przeglądem rynku pożyczek pozabankowych. Dzisiaj sprawdzę, w którym firmach z rynku pozabankowego, mamy szanse na uzyskanie pożyczki pozabankowej z ratami miesięcznymi. Warto podkreślić, że wybrałem wyłącznie te firmy które uznawane są za sprawdzone i bezpieczne.

Jeśli wpiszemy sobie w wyszukiwarkę hasło pożyczki pozabankowe to również otrzymamy komplet gotowych firm, ale do których nie będziemy mieli pełnej pewności. Mogą się bowiem wśród nich znaleźć takie firmy które do uzyskania pożyczki, będą od nas wymagały wysokich przedpłat czy zaliczek, bądź też takie które będą chciały nas oszukać Jeśli więc tu trafiłeś lepiej wybrać dla siebie z tej poniższej i bardziej bezpiecznej listy pożyczek pozabankowych 2017.

PROVIDENT – pożyczka samoobsługowa

Jedna z najtańszych propozycji dostępnych na rynku pożyczek pozabankowych, ale tylko w ramach pożyczki samoobsługowej czyli pożyczka która dostępna jest całkowicie drogą internetową. Pożyczka zaciągana w ten sposób jest znacznie tańsza w spłacie od pozostającej nadal w ofercie Providenta, pożyczki domowej. Aktualna propozycja firmy to nawet do 15 000 zł z okresem spłaty od 3 do 24 miesięcy

ZAPLO – pożyczka bez zaświadczeń do 5000 zł

Zaplo jest jak najbardziej zaufaną firmą i należy do tej samej firmy która odpowiedzialna jest za markę Vivus. Pod nazwą Zaplo udzielane są wyłącznie pożyczki ratalne, których okres spłaty może wynosić od 3 do nawet 24 miesięcy. Pożyczki do kwoty 5000 zł są udzielane bez wymaganych zaświadczeń a jeśli komuś zależy na uzyskaniu jeszcze większej kwoty pożyczek to Zaplo ma do zaoferowania pożyczki nawet do 10 000 zł.

WONGA – pożyczka ratalna

Wonga posiada dwie opcje pożyczek w ofercie a jedną z nich jest właśnie pożyczka ratalna. Kwota dostępnych pożyczek nie jest może zbyt wysoka ponieważ maskymalny limit może wynosić do 3000 zł, jednak za to firma może się pochwalić najniższych kosztem pożyczki do tej kwoty. Pożyczki udzielane są osobom już od 18 roku życia, posiadające już dochód który umożliwia im spłatę pożyczki.

FERRATUM BANK – pożyczka pozabankowa

Ferratum Bank również posiada w swojej ofercie pożyczkę pozabankową z długoterminowym okresem spłaty. Maksymalną kwotą dostępnych pożyczek jest kwota 5000 zł a okres spłaty pożyczki może wynosić od 6 do 24 miesięcy. Pożyczki Ferratum są udzielane bez konieczności przeprowadzania weryfikacji w bazach BIK, dzięki czemu nawet jeśli w banku odrzucono wasz wniosek o kredyt to szanse na pożyczkę w Feratum jak najbardziej będziecie mieli.

HAPI POŻYCZKI – pożyczka internetowa

Pożyczka Hapi dostępne jest całkowicie drogą internetową, a więc wszystkie potrzebne formalności związane z pożyczką możemy załatwić zdalnie. Kwoty dostępnych pożyczek sięgają do 10 000 zł a okres spłaty pożyczki może zostać rozłożony na raty miesięczne od 3 do 24 miesięcy. Z pożyczek Hapi mogą skorzystać osoby posiadające ukończone 18 lat i nie posiadające zadłużeń zarówno w bazach BIK jak i rejestrach dłużników.

SZALONA POŻYCZKA – pośrednik pożyczkowy

Ciekawa propozycja, która może przypaść do gustu tym osobom, które nie są zorientowani w temacie pożyczek pozabankowych a po prostu chcą taką pożyczkę uzyskać. Za pośrednictwem Szalonej Pożyczki można uzyskać nawet do 25 000 zł z okresem spłaty od 1 do 12 miesięcy. Jako że oferta pożyczek jest bardzo szeroka, szanse na uzyskanie pożyczki ma tu praktycznie niemal każdy, pod warunkiem oczywiście że posiada ukończony 18 rok życia.

INCREDIT – pożyczka za 0 zł

Na sam koniec propozycja dla osób który zależy na najtańszej ofercie pożyczki. Incredit umożliwia uzyskania pożyczki całkowicie za darmo, jednak pod ścisłym warunkiem. Tym warunkiem jest spłata całej pożyczonej kwoty gotówki (nie więcej jak 2000 zł) w terminie 61 dni i tylko wtedy nie ponosimy żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli jednak zależy nam na większej gotówce i na tradycyjnych warunkach to w ofercie Incredit znajdziemy ofertę pożyczek do 10 000 zł z okresem spłaty nawet do 24 miesięcy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *