Najtańsza pożyczka pozabankowa na 12 miesięcy

Dzisiaj będzie ciekawie, ponieważ jako że z pierwszym dniem grudnia wkroczyliśmy w okres świąteczny, to warto dzisiaj przyjrzeć się ofertom pożyczek pozabankowych, które mogą nam pomóc w sytuacji gdy bank nie udzieli nam potrzebnego kredytu. Specjalnie dla Was, sprawdzę dziś gdzie pożyczkę pozabankową uzyskacie najtaniej a więc z najniższą możliwą ratą miesięczną.

Pożyczka pozabankowa na 12 miesięcy – gdzie najtaniej?

Oczywiście żeby sprawdzić najlepsze propozycje najtańszych pożyczek, musimy mieć jaką wytyczną a więc kwotę pożyczki oraz okres spłaty. Jako że niektóre firmy posiadają limity pożyczek i nie udzielają więcej jak 3000 zł, postanowiłem że to właśnie ta kwota będzie stanowiła tą wytyczną a okres spłaty wyznaczę na 12 miesięcy. Mają więc przed sobą konkretny cel, sprawdzam która firma pożyczkowa zaproponuje mi najniższe raty miesięczne.

1. WONGA

Bezsprzecznie najtańszą propozycję pożyczki pozabankowej w chwili przeprowadzania mojego małego testu, miała do zaproponowania firma Wonga. To właśnie w tej firmie rata pożyczki była najbardziej korzystna i przy kwocie pożyczki 3000 zł i przy okresie spłaty w 12 miesięcznych ratach, wysokość raty miesięcznej wynosiła ok. 371 zł. Aby starać się o uzyskanie pożyczki ratalnej w Wondze musimy mieć ukończone 18 lat a więc szanse na uzyskanie pożyczki mają tu również osoby które nie posiadają jeszcze historii kredytowej a więc nie brały jeszcze nic na kredyt czy na raty. Ponadto do uzyskania pożyczki podobnie jak w przypadku dwóch innych przedstawionych tutaj dzisiaj firm, będzie nam potrzebne aktywne konto bankowe oraz telefon komórkowy. Wonga stawia również wymagania pod kątem braku zadłużeń w rejestrach dłużników jak również w bazach BIK.

2. PROVIDENT

Drugie miejsce w moim zestawieniu najtańszych pożyczek pozabankowych zajmuje firma Provident. Nie będę się chwalił tym, że sam miałem okazję brać swego czasu pożyczkę w Providencie, bo to faktycznie miało miejsce ale w czasach gdy ich pożyczki nie były tak przystępne pod względem kosztów jak dzisiaj więc chwalić się nie ma czym. No może tym że ja nie miałem jakichkolwiek problemów z tą firmą a wręcz przeciwnie. Dzisiaj dzięki temu że pożyczkę możemy wziąć przez internet, te koszty są znacznie niższe dlatego jeżeli już decydowalibyście na pożyczkę w tej firmie to pamiętajcie by brać pod uwagę wyłącznie ofertę pożyczki samoobsługowej. Jeżeli zostanie Wam zaproponowana opcja domowa to lepiej odrzucić taką ofertę, bo jest ona po prostu droga w spłacie. Warto dodać że Provident poza tym że oferuje pożyczki w wysokości 3000 zł z okresem 12 miesięcy, to ponadto oferuje znacznie wyższe kwoty pożyczek z okresem spłaty nawet do 12 miesięcy. Warunki uzyskania pożyczki praktycznie identyczne jak powyżej u Wongi w przypadku pożyczki internetowej.

3. MONEDO

W przypadku Monedo propozycja rat pożyczki była bardzo zbliżona do wysokości rat dwóch wcześniej opisywanych firm, ale firma zawsze podkreślała że ostateczny koszt pożyczki uzależniony jest od indywidualnej wyceny. Oznacza to, że dopiero po złożeniu wniosku dostaniemy konkretną propozycję kosztów pożyczki z dokładną informacją na temat wysokości raty pożyczki. Będziemy mogli taką ofertę przyjąć albo też odrzucić jeżeli nie będzie spełniała naszych oczekiwań. Aktualnie w ofercie firmy znajdują się pożyczki nawet do 10 000 zł z okresem spłaty do 24 miesięcy. Podobnie jak u poprzedników szanse na uzyskanie pożyczki mają tu osoby które mają ukończone 18 lat i nie posiadają zadłużeń widocznych w rejestrach i bazach dłużników.

One thought on “Najtańsza pożyczka pozabankowa na 12 miesięcy

  1. Sytuacja jest dosyć ułatwiona w dzisiejszych czasach, ponieważ każdy samodzielnie może sprawdzić jaka jest wysokość raty pożyczki jak również jej łączny koszt. Każda strona firmy pożyczkowej wyposażona jest w kalkulator, za pomocą którego można obliczyć wysokość raty miesięcznej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *